Tijdelijke actie in januari: Nu 3 maanden 50% korting *
Opslagruimtes | XS | S | M | L | XL | XXL |
---|---|---|---|---|---|---|
5 m3 | 10 m3 | 15 m3 | 20 m3 | 25 m3 | 30+ m3 | |
2 m2 | 4 m2 | 6 m2 | 8 m2 | 10 m2 | 12+ m2 | |
80 | 150 | 210 | 275 | 325 | 350+ | |
Studio | Appartement | Tussenwoning | Hoekwoning | 2 onder 1 kap | Vrijstaand | |
Tijdelijke actie in januari: Nu 3 maanden 50% korting * | ||||||
€ 45 € 22,50 | € 60 € 30 | € 80 € 40 | € 100 € 50 | € 120 € 60 | € 140 € 70 | |
Verder | Verder | Verder | Verder | Verder | Verder |
* Kortingstarief is geldig tijdens de eerste 3 maanden, ook als je slechts 1 maand huurt. Alleen voor nieuwe huurders bij aangaan van nieuw contract.
Moeite met inschatten hoeveel ruimte je nodig hebt? Gebruik onze opslagruimte calculator of neem vrijblijvend contact op met onze opslagexpert Anthony via 085 060 76 86 of huur@storage-share.nl.
"Zeer snelle afhandeling van mijn aanvraag, duidelijke communicatie en goede service! Ik raad iedereen aan gebruik te maken van Storage Share."
Marion Vink, de Bilt
"Zeer tevreden. Online overeenkomst getekend en de sleutels ontving ik de volgende dag al via de post. Gelijk naar de opslagruimte gereden, mooie ruime ruimte perfect voor mijn spullen."
Adrie, Amstelveen
"Gewoon goede opslagruimte voor een mooie prijs. Mooi dat er gebruik wordt gemaakt van een bestaand pand."
Youri Postma, Kerkrade
De opslagruimtes aan De Roda J.C. Ring in Kerkrade liggen onder de tribunes van het Parkstad Limburg stadion. Je kunt van ’s ochtends vroeg tot ’s avonds laat bij je opslagbox, dus hij is altijd goed bereikbaar. Ook kun je zelf bepalen hoelang je de opslagruimte nodig hebt. Of je hem nou voor een korte tijd of een langere tijd nodig hebt, je kunt de opslagbox op elk moment opzeggen na de eerste maand.
Wij kunnen jou garanderen dat we de voordeligste opslagruimtes bieden van heel Nederland. Door onze formule zijn onze kosten namelijk stukken lager dan bij andere aanbieders. Wij focussen ons voornamelijk op het ombouwen van leegstaande panden in opslagruimtes. Doordat de panden leegstaan en niet worden gebruikt zijn de kosten lager en kunnen wij jou ook een lagere huurprijs bieden. Wij zijn dan ook gemiddeld 50% goedkoper dan overige opslagruimte aanbieders.
Wij hebben er een hekel aan als we opgezadeld worden met extra kosten die van tevoren niet duidelijk waren afgesproken, dus dit zullen we jou ook nooit aandoen! Je kunt op onze website aangeven wat je gewenste formaat opslagruimte is, en het aangegeven bedrag is het enige wat je hoeft te betalen.
Benieuwd naar de mogelijkheden of heb je andere vragen over je opslagbox voor ons? Neem dan gerust even contact met ons op en er staat iemand klaar om je te helpen!
In vrijwel alle gevallen zijn je spullen verzekerd via je eigen inboedelverzekering. Zorg er wel voor dat je je verzekeraar inlicht over de opslag in onze opslagruimte aan de Roda J.C. Ring 53 te Kerkrade.
Ja, jouw spullen staan veilig en droog in onze opslagruimte aan de Roda J.C. Ring 53 te Kerkrade. Jouw ruimte binnen het gebouw is bovendien zelfstandig afsluitbaar.
We snappen dat het moeilijk is om een goede inschatting te maken van hoeveel ruimte je precies nodig hebt. Bij ons kun je daarom tijdens het inchecken bij onze opslag in Kerkrade, nog wisselen van ruimte indien het blijkt dat je toch een grotere of kleinere ruimte wil.
Heb je nog een vraag of wil nog iets van ons weten? Neem gerust contact of bel ons via 085 - 06 07 686
Anthony
Expert in opslag
Vragen? Bel mij gerust