De vraag naar mini-opslagruimte blijft groeien in de stad, Storage Share verdubbelt haar Groningse opslaglocatie - Storage Share
De vraag naar mini-opslagruimte blijft groeien in de stad, Storage Share verdubbelt haar Groningse opslaglocatie

De vraag naar mini-opslagruimte blijft groeien in de stad, Storage Share verdubbelt haar Groningse opslaglocatie

calendar_month 03-04-2021 person Julian Doorten

GRONINGEN – Storage Share, het succesvolle opslagbedrijf van de jonge Drentse ondernemers Julian Doorten (31, Tiendeveen) en Niels van Eck (32, Pesse), heeft haar vestiging uitgebreid. Aan de Osloweg 39 zijn 35 extra opslagunits van in totaal 300 m2 gebouwd. Na de opening in 2019 had het bedrijf haar Groningse opslaglocatie vorig jaar al met 300% uitgebreid. Om aan de vraag naar opslagruimte te voldoen is de capaciteit nogmaals uitgebreid.

Storage Share is ruim anderhalf jaar actief in Groningen. Aanvankelijk werden er 50 ruimtes gebouwd. Eind vorig jaar kwamen daar al 123 ruimtes bij. Deze zijn sinds de uitbreiding opnieuw verhuurd en daarom zijn er in de afgelopen weken nogmaals 35 ruimtes bijgebouwd. De vraag naar opslagruimte blijft onverminderd groot.

Uitbreiding self-storage ruimtes

Aan de Osloweg huurt Storage Share inmiddels circa 1200 m2. Het gaat om een showroom van voormalig keukenspeciaalzaak Oudman dat in opdracht van Storage Share is omgebouwd naar miniopslagruimtes. Daar komt nu ongeveer 300 m2 bij. “Halverwege vorig jaar hebben we 135 ruimtes aan ons aanbod toegevoegd in Groningen, maar die waren begin dit jaar alweer allemaal verhuurd”, vertelt Julian Doorten. “Daarom hebben we nu besloten om de capaciteit verder te vergroten”. 

Vraag naar opslagruimte

De vraag naar mini-opslagruimte lijkt daarmee ook in Groningen onverminderd groot. “We breiden in Groningen nu al voor de tweede keer uit. Toen wij in 2019 begonnen hadden we dit ook niet verwacht. Wellicht heeft het te maken met de krapte op de huizenmarkt waardoor mensen soms genoodzaakt zijn om hun spullen op te slaan”. 

50 vestigingen

De in Groningen omgebouwde bedrijfshal was in 2019 de tweede vestiging die door Storage Share zelf langdurig is gehuurd en omgebouwd. In Hoogeveen hebben ze destijds de 1e neergezet. Mede-oprichter Niels van Eck gaf tijdens de opening van die vestiging het volgende aan: “Als Hoogeveen succesvol is, gaan we in meer plaatsen eigen opslagruimten exploiteren”. Hiervoor verhuurde Storage Share voornamelijk leegstaande kantoorpanden als tijdelijke opslaglocatie. Momenteel exploiteert Storage Share 50 vestigingen,11 vestigingen hiervan zijn vergelijkbaar met Groningen. 

 

 

Geschreven door

Julian Doorten

Julian Doorten

Julian Doorten is één van de oprichters van Storage Share. Hij is ondernemer in hart en nieren. Met zijn masters Real Estate (Rijksuniversiteit Groningen) en International Management (Business Universiteit Nyenrode) is hij gedreven om succes te boeken. Julian mag je altijd wakker maken voor potentiële nieuwe Storage Share locaties, het vieren van mijlpalen en een mooie lange reis naar een warm land.

Bekijk onze opslagruimtes